DRZWI ZEWNĘTRZNE INOX

Linia drzwi płytowych inox gr. 68 standard. Skierowana jest do osób odważnych, lubiących oryginalny i niepowtarzalny styl nowoczesne rozwiązania. Bogactwo wzorów i wykończeń umożliwia wybór, który pozwala na wkomponowanie drzwi w najbardziej indywidualne i wymagające elewacje.
Linię charakteryzuje gładka powierzchnia z delikatnymi frezowaniami oraz aplikacjami z blachy inox. Sposób szklenia odbywa się w tej aplikacji. W standardzie inox dwustronny

OPIS TECHNICZNY
Drzwi zewnętrzne INOX wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane naturalnym, grubym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy.

PRZYKŁADOWE PAKIETY SZKŁA

Szyba lustro weneckie – efekt lustra weneckiego uzyskuje się wyłącznie w przypadku różnicy w natężeniu światła (wewnątrz ciemniej niż na zewnątrz)    Szyba piaskowana, reflex – w szybie zewnętrznej: jasne elementy – piaskowanie; ciemne elementy – przyciemnione przezierne (reflex)    Szyba wypukła reflex- szyba zewnętrzna wypukła na bazie szyby reflex    Szyba mleczna – szyba zewnętrzna w całości nieprzezierna, piaskowana

Możliwość zamiany płyciny drewnianej na pakiet szybowy i odwrotnie.
Istnieje możliwość zamowienia szyby antywłamaniowej P4 (VSG 44.4), do każdego modelu drzwi – ten wariant podlega indywidualnej wycenie.
zamiennie:
•    pakiet szybowy bezpieczny zespolony z szybą płaską lustro weneckie
•    pakiet szybowy bezpieczny zespolony z szybą piaskowaną reflex brąz
•    pakiet szybowy bezpieczny zespolony z szybą mleczną
•    pakiet szybowy bezpieczny zespolony z szybą wypukłą reflex brąz
•    pakiet szybowy bezpieczny zespolony z witrażem